Shitet TEL - LG L70

Shitet nga: Lirimi 01 Tet 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Therandë
Prodhuesi: LG
Modeli: L70
Shes tel me qmim te volitshem, telefoni esht mjaft i ruajtur dhe nuk ka asnje defekt.

CPU: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A7
Internal: 4 GB, 1 GB RAM
CAM: 5 MP, 2592 х 1944 pixels, LED flash/ 8 MP
Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim