Shitet TEL - LG L70

Shitet nga: Lirimi 01 Tet 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Therandë
Prodhuesi: LG
Modeli: L70
Shes tel LG L70 ka performanca te mira eshte mjaft i ruajtur dhe nuk ka asnje defekt.

Viti i prodhimit: 2014, February

CPU: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A7
Internal: 4 GB, 1 GB RAM
Camera: 5 MP, 2592 х 1944 pixels, LED flash/ 8 MP
OS : Android OS, v4.4.2 (KitKat)

nr tel: 044 761 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim