Lenovo A850

Shitet nga: blerim 27 Sht 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Therandë
Prodhuesi: Lenovo
Modeli: A850
Shes lenovo a850 asht shum imir shum ishpejt shum pak iperdorur shiet edhe ne foto nuk munesh me blloku kurr.verejtje autoparlanti madh per muzika nuk i ban kushton 7€ me nreq .per ma shum shikoni fotot.nr viber 049 138325 . 045686558. Baj dhe nderrim shtoj ose marr nvaret prej ofertes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim