MemoPad ASUS

Shitet nga: Valon 25 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Therandë
Eshte i ardhur nga CH dhe mire i ruajten siq shifet ne foto, cmimi eshte i arsyshem dhe i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim