Samsung

Shitet nga: Puqi 12 Mar 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Therandë
Shes dhe nderroj 3 telefonat mobil
3 bashk i shes qmimi 90 euro
Po ashtu bej dhe nderrim

Kontaktoni ne viber 0038649568203
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim