Termostat digjital 220V

Shitet nga: Sedat 23 Mar 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Therandë
Termostat digital per inkubator per qeljen e zogjeve dhe per gjithqka sepse punon edhe me minus edhe me plus eshte digital e cakton sa tempereaturen edhe e sheh ne monitor sa eshte tempteratura ne qdo kohe

Ky eshte shum i pershtatshem sepse eshte digital dhe ja cakton temperaturen edhe psh 37.8 °C deri ne 38 °C dmth edhe me 0.1 mun me programu
E ka senzorin qe e fut ne pjesen ku do ta kontrollosh temperaturen, ky ben per termo per friza per gjithqka

Gjithashtu posedojme edhe inkubator te ri automatik fabrikusht per 96 vez e qmimi i tyre eshte 240 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim