samsung gt i8262

Shitet nga: egzon 25 Mar 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Therandë
Shes samsungin galxy core gt i 8262 duos me 2 kartela me memori kart 2gb me rrjet 32 bit me an te memorikartes eshr origjinal ardhur nga gjermania esht ne gjendje te rregullt me adapter ndegjuese dhe kablloja per internet me android 4.1.2 NE gjendje te rregullt ......poashtu shes edhe tapletin super teknologji me tastatjer te veten edhe adapteri esht tableti esht ne gjendje te rregullt ..qmimi per samsung esht 140euro kurse per tablet esht 80euro numri kontaktus 049233828 ose 044338043 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim