FELLGE VW TRANSPORTER T5

Shitet nga: Valon 29 Qer 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 COPA VW T5 FELGE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim