2 gumat 175\60R15 Michelin

Shitet nga: xxx 18 Shk 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 gumat michelin 175\60R15 jan shum te mira shihen edhe ne foto per 20 ero te dyat 10 ero copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim