4 goma te dimrit 175/70/13

Shitet nga: Privat 18 Pri 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te dimrit 175/70/13 jan te ardhura nga gjermania 20 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim