4-Goma per x5 x3 - 235/65/17

Shitet nga: bajram 21 Maj 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan me fellgah po thuaj te reja te ardhuna nga jasht bejn per x5 dhe x3

edhe per bmw tjwra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim