4 Goma te dimrit me bandash 195/65R15

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Npt fati 24 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te dimrit me bandash te profilit 195/ 65 R15 Qmimi 20euro copa me bandash me kapaka komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim