Bandash aluminu 17-coll

Shitet nga: Ww 13 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandash aluminu 17-coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim