Dy guma 16

Shitet nga: guma 28 Shk 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy guma16 per kulic traktorit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim