Felga 15 golf 4

Shitet nga: Liridon 02 Dhj 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat 15 per golf 4 ne gjendje shum t mir bej ndrim me fellgat t golf 5 Pres blers serjoz 044243458
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim