Fell + bandash

Shitet nga: Betim 06 Dhj 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

345 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes urgjentisht fell me gjith goma dimrit te BMW (17/ 225/45 R / 91H ) jan shum te ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim