Fellga 16

Shitet nga: Lindi 01 Tet 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat 16 coll per audi edhe per golf . Me kater vrima . Me goma . Nuk jan hekur as alumin . Per ma shum info. +38649556331 (edhe ne viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim