Fellga 16 she

Shitet nga: Gzimi 29 Tet 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat 4 cop me goma m+s 205,65,16,, me 5 vrima,te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim