Fellga

Shitet nga: shemi 20 Tet 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shigen ose ndrrohen me 18/19/20
Fellgatjan 16she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim