Fellga

Shitet nga: Gzim 17 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat 16sh me goma te ardhura nga austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim