Fellna te aluminit

Shitet nga: Lirjon Hoxha 05 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesimi fellat te aluminit jan 13 per yugo opel kadet dhe per kors dhe golfit 2 shes gomat me badash po jan vetn me nga 1 nja me alllumin ashte 35e 195.60R 14 86 H dersa ajo me badash ashte 25e 215.70 HR1495H mob 049 311 993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim