Fellna te bukura per vw

Shitet nga: Adr 01 Sht 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 17, per vw sharan, kan pamje te bukur, qmimi 180 vetem fellnet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim