Fellne te posa ardhura nga Zvicrra

Shitet nga: bajram 20 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 per golf 4 ne gjendje te rregult te posa ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim