Fellne

Shitet nga: brendon 11 Nën 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne ne gjendje shum te mira jan 195 50 15 .bej edhe ndrrim me goma 15 per gjipa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim