Fellne

Shitet nga: Florent 24 Dhj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan ne gjendje te rregull gomat shihen jam me pes burme pres bleres serioz qmimi I diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim