Fellne

Shitet nga: Shqipdon 10 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandasht 15 me gjith goma , jan te rujtne shum , te ballansume .
Qmimi shum i pershtatshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim