Fellne 15

Shitet nga: alban 23 Shk 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 15 me 5 vrima shiten urgjent beje pet golf3 4 she per marcedesa jan te mira qmimi 150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim