Fellne 15

Shitet nga: Arian 07 Jan 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 me goma 4 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim