Fellne 15 coll golf 4,,bora ,,audi etj

Shitet nga: osmani 20 Shk 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne pa goma 15 coll per vw golf 4, bora , audi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim