Fellne 15

Shitet nga: Arian 09 Jan 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim