Fellne 15

Shitet nga: Gximi 17 Shk 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum te mira 15 per vw 4 shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim