Fellne 16

Shitet nga: Arbnor 11 Maj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR   350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 coll per audi te ardhura nga zvicrra. Si dhe bëj ndrrim me ndonje qe me konvenojn.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim