Fellne 17 - Bëj Ndrrim -

Shitet nga: Felnne 26 Pri 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   250 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 coll te markes Aluline 205/45 R17 M+S

Fellnet jan me 4shtrafa.

Felnet Jan me Goma . 205/45 R17 M+S
Plus 3 Goma tjera shtes

Bej ndrrim gjithashtu me fellne me te vogla ,R15. R16 me Rreth

Per info
Viber - 049 83 66 96 .Fellnet Bajn per Golf. opel. audi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim