Fellne 17 coll . NDRRIM ME FELLNE 15

Shitet nga: Fellne 13 Maj 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17coll aluline , me 4 vrima .
Ndrrim i mundshem me fellne 15 ose 16 , me rreth .
Fellnet jan te vendosura ne Bmw e30 bojn edhe per kerre tjera /
Per ma shum info
049 836696
ose
049 481 440 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim