Fellne 17

Shitet nga: enveri 25 Krr 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17-qe kan qen te vendosura ne audi A4 jan shum te mira pa asnje gervishje gomat jan te veres
per ma shum ne numer 049-424-777 ose val 044-969-500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim