Fellne 19inch per bmw AKSION

Shitet nga: 049349309 15 Jan 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne.me goma.per bmw 19inch aez germany
Vrejtje nr ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim