Fellne audi 18 me 10 vrima golf 4 5 6 7

Shitet nga: 049349309 Dje 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per audi golf 4 5 6 nr 18 me 10 vrima kapakt i kan tkatrat Vrejtje nr ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim