Fellne dhe goma

Shitet nga: Rahim 31 Mar 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16 te aluminit me goma te reja te ardhuna prej gjermanie jan ne gjendje shum te mirmbajtura qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim