Fellne golf 4

Shitet nga: florian 26 Qer 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 225.45.17 Gomat te veres Firelli Te ardhur nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim