Fellne me goma 225.35.19 golf 4 AKSION

Shitet nga: 049349309 15 Jan 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   800 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 5x100 dhe 5x113 me 10 vrima per golf 4 dhe tjerav vetura 5x114 me goma te veres 225.35.19 Vrejtje nr ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim