Fellne nr15 per VW me goma 185-65-15 .

Shitet nga: Rrahman 20 Mar 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne origjinale per VW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim