Fellne per BMW 225/55/17

Shitet nga: Ilir 22 Pri 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet origjinal per veturat e tipit BMW
Fellnet jan 225/55/17 dhe per mbrapa235/55/17
Fellnet nuk dridhin jan te Rujtne
Per me shumm info na kontaktoni ne
044/049:119 191 ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim