Fellne per bmw 3

Shitet nga: Valon 01 Nën 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per bmw serija 3 me dy goma te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim