Fellne per bmw

Shitet nga: Valon 02 Nën 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 15 coll me dy goma te dimrit per bmw serija 3 ose ndrrohen me fellne per audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim