Fellne per golf 5 audi benz 17 coll

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 049349309 18 Sht 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet bajn per audi vw nr 17 jan shum te rujtne qmimi pa goma 350 ero me goma 450 ero kem edhe goma mvaret prej marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim