Fellne per mercedes 205/55/R16 jan shit flm merrje

Shitet nga: dijonit 07 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shum pak te perdoura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim