Fellne per pezho audi 17 ÖZ

Shitet nga: 049349309 15 Jan 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 inch pa goma 150 ero me goma mvaret qfar goma.do mi montu tperdorne ose te reja VREJTJE nr ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim