Fellne per vw

Shitet nga: Valon 01 Nën 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per vw 17 coll pa guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim