Fellne per vw

Shitet nga: Valon 02 Nën 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per vw 17 coll pa goma ose ndrrohen me fellne per audi 15 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim