Fellne te aluminit

Shitet nga: Valoni 17 Nën 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet e aluminit me shumic,te gjitha jan me goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim